Portfolio Błażej Skrzypniak

O mnie

Dowiedz się jak realizuję powierzone mi zlecenia

Mam spore doświadczenie w projektowaniu aplikacji internetowych. Pracowałem zdalnie zarówno dla agencji reklamowych, jak i klientów indywidualnych. Współtworzyłem system controllingu i oceny kształcenia dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Tworzyłem też kilka zaawansowanych systemów dla samego siebie ot, tak dla rozszerzenia swoich umiejętności i wiedzy programistycznej. Aktualnie tworzę portal internetowy, a w przyszłości chciałbym stworzyć własną grę na silniku Unity3D.

Tworzę strony www, portale internetowe, systemy dla firm i sklepy internetowe. Od czasu do czasu wykonuję także prace graficzne. Współpracuję ze stałą grupą współpracowników przy realizacji większych projektów. Skala projektu nie stanowi więc dla mnie przeszkody. Korzystam ze sposobu podziału projektu na etapy. Pozwala mi to tworzyć nawet zaawansowane systemy w ustalonym harmonogramie.

Każdego Klienta traktuję indywidualnie, tak jak sam chciałbym być obsłużony. Zależy mi na budowaniu trwałych relacji, dlatego stawiam na partnerstwo i pełną przejrzystość działań. Programowanie to dla mnie nie tylko sposób zarobku, ale też część mojego życia. Dlatego też otwarcie i szczerze doradzam najlepsze moim zdaniem rozwiązania bez niepotrzebnych udziwnień.

Jak działam?

Grunt to dobra organizacja. Poznaj poszczególne etapy realizacji Twojego zlecenia. Wiedz co się dzieje i bądź spokojny/a.01. Pierwszy kontakt

Na początek poproszę Cię o wiadomość SMS zawierającą imię, nazwisko, e-mail, ogólny opis zlecenia oraz godziny, w jakich mogę się kontaktować w sprawie zlecenia. W ciągu 24 godzin na podany e-mail wyślę dokument z pytaniami do przeprowadzenia wyceny. Wycena jest całkowicie darmowa.

02. Analiza i wycena zlecenia

Na podstawie udzielonych odpowiedzi dokonuję wyceny w ciągu
1 dnia roboczego. Czas realizacji przeważnie ustalam na 1 miesiąc. Oczywiście projekt może być oddany wcześniej, ale wolę mieć zapas czasu i wywiązać się ze zlecenia w ustalonym terminie. Kwota końcowa za zlecenie może się wahać w zależności od tego, jak sprawnie ułoży nam się współpraca. Wszelkie ponadprogramowe modyfikacje zostaną doliczone do ceny końcowej. Oczywiście, jeśli będzie taka sytuacja, poinformuję Cię o tym.

03. Podpisanie umowy

Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, to w ciągu 24 godzin dostaniesz fakturę pro forma. Fakturę wystawiam poprzez serwis useme.eu. Będą w niej opisane wszystkie składowe projektu oraz poszczególne etapy realizacji, by było jasne co wchodzi w skład zlecenia. Masz 7 dni roboczych od podpisania umowy na dostarczenie swoich materiałów, jeśli takowe mają być użyte. Na tym etapie pobieram zaliczkę 20% uzgodnionej ceny podanej w umowie. Jeśli z jakiegoś powodu zrezygnujesz ze współpracy zatrzymuje zaliczkę.

04. Pomysł i koncepcja

Na podstawie zebranych informacji i analizie danego rynku tworzę koncept projektu. Taki koncept przygotowuję w ciągu 3-5 dni roboczych od podpisania umowy. Masz 3 dni robocze na akceptację makiety od dnia jej zaprezentowania oraz na podanie ewentualnych uwag co należy poprawić.


05. Projektowanie

Po akceptacji wstępnego szkicu tworzę docelowy projekt graficzny. Tutaj masz ma kolejne 3 dni robocze na finalną akceptację projektu. Jeśli naniesione zmiany nie zostaną zaakceptowane, a poprawki będą bardzo inwazyjne, zmieniające całościowo koncept makiety doliczam czas roboczy do ogólnego rozliczenia na przeprojektowanie. Nanoszę poprawki i daję ponownie do akceptacji. Jeśli w dalszym ciągu nie będziesz zadowolony i będą kosmiczne poprawki, to przerywam realizację zlecenia. Zadatek nie podlega zwrotowi.

06. Kodowanie

Jeśli zaakceptujesz projekt graficzny to przechodzę do kodowania. Podczas programowania wykorzystuję bezpieczne i sprawdzone technologie zapewniające wysoki poziom jakości kodu. Jeśli projekt dotyczy grafiki to tworze gotowy projekt.


07. Testy i wdrożenie

Gotowy projekt umieszczam na serwerze i przeprowadzam testy.
Po udostępnieniu strony testowej masz ma 3 dni robocze na testy
i przedstawienie drobnych uwag. Jeśli są jakieś uwagi to są one nanoszone na projekt. Jeśli nie ma uwag to gotowy projekt jest umieszczany na serwerze docelowym i konfigurowany.

08. Zakończenie i opieka techniczna

Po zakończeniu realizacji rozliczamy się finalnie. Wystawiam fakturę poprzez serwis "www.useme.com". Poproszę o opinię na temat współpracy ze mną oraz poproszę Cię o ocenę na moich kanałach społecznościowych. Oferuję w dalszym ciągu pomoc i wsparcie techniczne.

Podstawowe pytania usprawniające realizację powierzonego mi zlecenia

By dobrze wywiązać się ze zleconego mi zadania zaprogramowania strony www, aplikacji, sklepu internetowego czy np. stworzenia loga potrzebuję Twojej pomocy. Poniżej znajduje się lista podstawowych pytań, na podstawie których mogę zacząć realizować zlecenie od Ciebie. Im więcej będę wiedział na temat zlecenia, tym sprawniej i owocniej ułoży się nasza współpraca. O te rzeczy na pewno Cię zapytam.


Na początek wybierz czego dotyczy Twoje zlecenie:

Aplikacja internetowa (strona www, sklep, inna aplikacja)

  Podstawowe informacje o firmie:

 • Nazwa firmy.
 • Opis ogólny zlecenia.
 • Opis branży oraz firm konkurencyjnych.
 • Linki do stron konkurencji.
 • Dotychczasowe działania reklamowe.
 • Dane osoby kontaktowej.
  Informacje o projekcie strony www:

 • Czy ma to być strona firmowa, sklep internetowy, portal, promocja produktu, aplikacja internetowa (np. magazyn, rezerwacja pokoi itp.)?
 • Czy jest wykupiona domena, jeśli tak, to jaki jest adres witryny?
 • Czy jest wykupiony hosting, jeśli tak, to jakie są dane dostępowe do niego?
 • Zakres prac obejmujący zlecenie (projekt szaty graficznej strony www / przygotowanie wersji HTML/CSS projektów graficznych / pełne wdrożenie gotowej strony www).
 • Przewidywany budżet projektu (2 000 - 4 000 zł / 5 000 - 10 000 zł / 11 000 - 16 000 zł / 17 000 - 24 000 zł / 25 000 - 31 000 zł / 32 000 - 40 000 zł / powyżej 40 000 zł).
 • Przewidywana struktura strony (pozycje w menu).
 • Jakie elementy/funkcje ma zawierać witryna? (formularz kontaktowy bez załączników / formularz kontaktowy z załącznikami / galeria zdjęć / mapa / newsletter lub biuletyn / slider / pop-upy / integracja z sieciami społecznościowymi / pobieranie materiałów / wersje językowe strony / reklamy / połączenie z narzędziami Google / rejestracja użytkowników / inne funkcje)
 • Czy aplikacja ma zawierać CMS? (panel do samodzielnej edycji przez klienta treści na stronie)
 • Grupa docelowa.
 • Liczba osób decyzyjnych w projekcie.
 • Jaki jest oczekiwany termin realizacji?
  Wytyczne dotyczące grafiki projektu:

 • Preferowana kolorystyka projektu (ciemna / jasna / mała ilość kolorów/ duża ilość kolorów/ tylko kolory firmowe).
 • Oczekiwana stylistyka projektu (minimalistyczna / poważna / stonowana / duża ilość grafiki / brudna / elegancka / czysta / prosta / duża ilość zdjęć / zabawna / wesoła / duża typografia).
 • Preferowana stylistyka zdjęć (krajobraz / technologa / ludzie / miasto / zwierzęta / biznes / natura / inne).
 • Co powinno wyróżniać projekt na tle konkurencji?
 • Przykłady stron, które odpowiadają Państwa oczekiwaniom wizualnym.
 • Jakie elementy/informacje powinny zostać wyróżnione w projekcie?
 • Jakie cele marketingowe ma spełniać projekt?
  Informacje dotyczące zawartości:

 • Jakimi materiałami dysponują Państwo do stworzenia strony?
 • Czy mają Państwo opracowane teksty na stronę internetową?
 • Czy mają Państwo przygotowane zdjęcia?

Zapraszam do kontaktu

Chętnie doradzę i przygotuje indywidualną ofertę


Skontaktuj się ze mną